Yükleniyor
Banner Image

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Dünyada artan rekabet şartları içinde işletmelerin rekabet gücünü ve verimliliğini artırarak sürdürülebilir büyüme aşamalarında firmaların yanında olmayı amaçlamaktayız.

Çinli Filozof Lao Tzu;

"Binlerce kilometrelik bir yolculuk bile, tek bir adımla başlar"

der. Zaman dar, yapılacaklar listesi uzundur. Gelişen, büyüyen ve değişen dünyamızda Teşvik Akademi olarak amacımız; yatırım ve teşvik yönetimi konularında yanınızda olmak ve emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olmaktır.

Tesvik Akademi Logo

Siz geleceği planlarken bizde firmanız için “Teşvik konularınızı inceleyip, planlar ve hazırladığımız analiz sonuçları ile birlikte bir nebze olsun yolunuzu aydınlatmak için elimizden geleni yaparız.

Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi konusunda master yapmış olan Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz KURT, 20 yıldır İnsan Kaynakları alanında yöneticilik yapmış Ahmet KUŞCU ve uzman kadrosu ile birlikte yapmış olduğu analizler ve Türkiye sanayisine yönelik politika incelemeleri ile sektörlerin spesifik ihtiyaçlarına çözüm sunmayı amaçlamaktayız. Günümüzde, teknolojinin de etkisi ile hiçbir şey eski yöntemlerle yapılmamaktadır.

Ahmet Hamdi Tampınar'ın da dediği gibi;

"Hiç kimse değişime karşı değildir; yeter ki ucu kendisine dokunmasın."

İş yaşamı hergün değişirken değişmeyenlerin başarıyı elde etmesi mümkün değildir. Değişimi kucaklamak kişinin gelişimine katkı sunar ve onu hedeflerine ulaştırır. Direnç gösteren kişiler ise olduğu yerde sayar ve adapte olamadığı bir sistemin içerisinde kalır. Teşvik Akademi ailesi olarak bu kapsamda yeni çıkan teşvik mevzuatlarının hızlı bir şekilde analiz edilip işletmelere uyarlanması, işletmedeki yürüyen yapının teşviklerle beslenip daha hızlı yol alması, gerçekleştirilen yatırımların başabaş noktalarını aşıp karlılığa geçiş hızını artırmada devlet desteklerinden optimum yararlanma fırsatını sizlere sunmak için biz hazırız.